Sağlık-Sen Otel Haziran’da Açılıyor
16 Mayıs 2023, Salı

Sağlık-Sen’in üyelerine özel hizmet verecek olan Sağlık-Sen Otel, Ankara’nın en merkezi yerlerinden biri olan Ulus’ta yakın zamanda açılacak. 

 

Sağlık-Sen Otel, 12 katlı, 87 odalı ve 190 yatak kapasitesi, konferans salonu ve yemekhanesiyle Ankara’nın en merkezi noktalarından olan Ulus’ta Haziran ayında hizmet vermeye başlayacak.

Genel Başkan Doğan: Sağlık-Sen Üyelerinin Artık Ankara’da Bir Evi Var

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan, şunları söyledi:

 “Sağlık-Sen geleceğe yatırım yapan, emanet bilinciyle hareket eden, imkân ve kaynaklarını üyeleri için seferber eden hizmet sendikacılığının temsilcisidir. 7.Olağan Genel Kurulumuzda üyelerimizin ve ailelerinin konaklama ihtiyaçlarını karşılayacak misafirhaneler açacağımızı dile getirmiştik. Çok şükür Ankara’da merkezi bir konumda yer alan otelimizin mülkiyetini satın alarak üyelerimizin ve ailelerinin hizmetine sunuyoruz. Teşkilat mensuplarımızın artık Ankara’da bir evi var. Tüm teşkilatımıza, üyelerimize, ailelerine hayırlı olsun.

Göreve geldiğimiz günden bugüne imkân ve kaynaklarımızı üyelerimiz için kullanmak için her türlü adımı atıyoruz. Bu yolda emek veriyoruz, eser bırakmaya çalışıyoruz. İnsanı ve emeği merkeze alarak, Sağlık-Sen’i geleceğe daha güçlü bir biçimde taşımak için durmaksızın çalışıyoruz. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanını mali, sosyal ve özlük hakları yönünden refaha kavuşturmak için kararlılıkla mücadele ediyoruz.”

PAYLAŞ :