Memur-Sen, Kardeşlik İçin 1 Mayıs’ta Diyarbakır’da

Memur-Sen, "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı"nı bu yıl Diyarbakır'da kutlayacak.
 
Geçen yıl 1 Mayıs'ı Çanakkale'de kutlayan Memur-Sen bu yıl Diyarbakır'da kutlama kararı aldı. "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı"nı Memur-Sen, Diyarbakır İstasyon meydanında kutlayacak
 
İLKLERİN SENDİKASI
 
Diyarbakır İstasyon meydanında gerçekleştirilecek 1 Mayıs kutlamalarında birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajı verilecek. Çözüm Sürecine verdiği destekle bir kez daha toplumsal sorumluluk alan Memur-Sen’in Diyarbakır’da yapacağı kutlama konfederasyonlar düzeyinde ilk olacak.
 
İSTASYON MEYDANI DOLUP TAŞACAK
 
“Çözüm Sürecinin etkisiyle daha da kuvvetlenen birlikte yaşama iradesinin vazgeçilmezliğini vurgulamak için” böyle bir karar aldıklarını açıklayan Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Uzunca bir dönem görmezden gelinen,  haklar için, özgürlükler için, demokrasi için, adalet için, saygın bir iş için, baskısız, insan onuruna yaraşır bir yaşam için Diyarbakır'da olacağız. Kazandıklarımızı kutlamak ve yeni hak taleplerimizi haykırmak için İstasyon meydanını dolduracağız” dedi.
 
ALANLARDAYIZ ÇÜNKÜ…
 
"Daha özgür, daha müreffeh, demokratikleşmeyi tamamlamış yeni ve büyük Türkiye için alanlarda olacağız" diyen Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, “Sosyal barış, sosyal adalet, eşitlik ve sendikal haklar için 1 Mayıs 2014’de yeni ve büyük Türkiye idealine inanan herkesi İstasyon meydanına davet ediyoruz “ dedi.  

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo