Genel Başkan Metin Memiş Muğla’da

Sağlık-Sen Muğla Şube Başkanlığı tarafından düzenlenen Sağlıkta Bedel Ödeyenler Film gösterimi ve İl Divan Kurulu Toplantısı’na katılmak üzere Muğla’ya giden Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş bazı ziyaretler de gerçekleştirdi.

Genel Başkan Metin Memiş, Genel Başkan Yardımcısı Kemal Çırak, Muğla Şube Başkanı Ekrem Şababoğlu ve beraberindeki heyet ile birlikte Muğla Valisi Hakan Güvençer ve Kamu Hastaneleri Kurumu Muğla Genel Sekreteri Murat Himoğlu’nu ziyaret etti. Ziyaretlerde Muğla’da sağlık alanında yaşanan sorunlar ele alındı.

Ziyaretlerinden ardından Sağlıkta Bedel Ödeyenler Film gösterimi ve ardından İl Divan Toplantısı gerçekleştirildi. Programda bir konuşma yapan Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Sağlık-Sen’in bugüne kadar gerek toplu görüşme ve sözleşme masasında gerekse millet menfaatlerine yönelik ortaya koydukları ile sendikacılıktan çok ötesine imza attığını söyledi. Vizyon sendikacılığı hedefi ile sağlık çalışanlarının bugüne kadar çözülemeyen sorunlarını çözdüklerini belirten Memiş, var olan sorunların çözümü için de mücadelelerini sürdüreceklerini belirtti.

Programa Genel Başkan Metin Memiş, Genel Başkan Yardımcısı Kemal Çırak, Muğla Şube Başkanı Ekrem Şababoğlu, Memur-Sen İl Temsilcisi Hasan Demirtaş, İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, KHK Genel Sekreteri Murat Himoğlu, Halk Sağlığı Müdürü Uz. Dr. Mustafa Nuri Ceyhan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu ve sağlık çalışanları katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo