7 İlde Daha Eğitimlerimizi Gerçekleştirdik

 

Sendikamızın bu yıl ikincisini düzenlediği eğitim seminerleri hız kesmeden devam ediyor. İlk haftanın ardından ikinci hafta da Genel Merkez Yöneticilerimizin katılımıyla 7 ilde daha seminerler gerçekleştirildi.

 

30-31 Ocak 2010 tarihlerinde 5 ilde yapılan eğitim seminerleri, 6-7 Şubat 2010 tarihlerinde de Çorum, Gaziantep, Giresun, Hatay, Samsun, Şanlıurfa ve Trabzon’la devam etti.

 

Genel Sekreterimiz Menderes Turbay ve Genel Teşkilatlanma Sekreterimiz Metin Memiş, Çorum, Giresun, Trabzon ve Samsun’da gerçekleştirilen eğitim seminerlerine katıldı. Bu seminerlere Amasya, Tokat, Ordu, Rize ve Gümüşhane şube temsilcilerimiz de iştirak etti.

 

Genel Mali Sekreterimiz Mehmet Güner Erdoğdu ve Genel Basın Yayın ve Dış İlişkiler Sekreterimiz Semih Durmuş ise Gaziantep, Hatay ve Şanlıurfa’daki eğitim seminerlerine katıldı. Gaziantep’teki seminerde Kilis şubemizin temsilcileri de yer aldı.

 

Genel Merkez Yöneticilerimiz, seminer öncesi yaptıkları konuşmalarla, sendikamızın kazanımları ve sendikal hedefler konusunda teşkilat mensuplarına bilgilendirmelerde bulundu.

 

7 ilde gerçekleştirilen eğitimlerde, eğitim uzmanlarımız sendikal mücadele ve haklar, kişisel gelişim ve iletişim gibi konularda seminer verdi.

 

Eğitim Seminerlerinden Görüntüler:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo