Eğitim Seminerlerimiz Devam Ediyor

 

Sendikamızın bu yıl ikincisini düzenlediği eğitim seminerleri hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta 6 ilde daha yapılan eğitimlerle birlikte şu ana kadar 21 ilimizde eğitim seminerleri gerçekleştirildik.

 

Genel Merkezimiz tarafından üyelerimize yönelik yapılan eğitimler, bu haftada İstanbul, Kayseri, Kocaeli, Sivas ve Tekirdağ’da üyelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Kayseri’deki eğitim seminerine Genel Başkanımız Mahmut Kaçar, Genel Mali Sekreterimiz Mehmet Güner Erdoğdu ve Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreterimiz Mahfuz Sunar katıldı. Burada üyelerimize seslenen Genel Başkanımız Mahmut Kaçar, “Sağlık-Sen teşkilatının, yüz binlerce sağlık ve sosyal hizmet çalışanının haklarını koruma ve geliştirme mücadelesi verirken tüm demokratik ve yasal haklarını en etkin biçimde kullanan bir teşkilat konumuna ulaşmıştır.” şeklinde konuştu.

 

Öte yandan İstanbul 1 ve 2 Nolu Şubelerimizde verilen eğitim seminerleri ile Kocaeli ve Tekirdağ’daki eğitimlere Genel Sekreterimiz Menderes Turbay, Genel Teşkilatlanma Sekreterimiz Metin Memiş ve Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreterimiz Mustafa Kulluk iştirak etti. Tekirdağ’daki eğitim seminerimize Çanakkale, Edirne ve Kırklareli Şubelerimiz de katıldı.

 

Sivas’taki eğitim seminerlerine de Genel Mali Sekreterimiz Mehmet Güner Erdoğu ve Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreterimiz Mahfuz Sunar iştirak etti.

 

Toplantılara katılan Genel Merkez Yöneticilerimiz eğitim seminerlerinde yaptıkları konuşmalarda, sendikamızın kazanımları ve sendikal hedefler konusunda teşkilat mensuplarına bilgilendirmelerde bulundu.

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo