Tehdit ve Saldırılara Boyun Eğmeyeceğiz

 

Kırşehir Şube Başkanımız Necati Yılmaz, hizmet sendikacılığımızın büyümesini hazmedemeyen malum çevreler tarafından tehdit edildi. Yılmaz, tehdit edenler hakkında suç duyurusunda bulundu.

 

Sendikamıza yönelik iftira kampanyalarıyla başarıya ulaşamayanlar, bu sefer de tehditlere başvurarak, gerçek yüzlerini bir kez daha ortaya koydular. Kendisini Ülkücüler Derneği Başkanı olarak tanıtan şahıs, Kırşehir Şube Başkanımız Necati Yılmaz’ın İl Sağlık Müdürlüğündeki odasına girerek tehditler savurdu.

 

“GÜCÜMÜZÜ ÇALIŞANLARIMIZDAN ALIYORUZ”

 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kırşehir Şube Başkanımız Necati Yılmaz, hizmet sendikacılığımızın mücadelesine söz bulamayan çevrelere seslenerek, “Tehdit ve saldırılara boyun eğmeyiz” dedi.

 

Konuyla ilgili yasal yollara müracaat ettiklerini kaydeden Yılmaz, açıklamasına şöyle devam etti: “Kendini bilmezler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduğumuzu ifade etmek istiyorum. Böylesine ucuz yöntemlerle Sağlık-Sen’in hizmet sendikacılığı kervanını durdurabileceklerini zanneden malum çevrelere  diyorum ki;

Siz bu kafayla gittiğiniz sürece, ikinci plandaki mevkiinizi de kaybedeceksiniz. Er veya geç, sağlık ve sosyal hizmet çalışanları, üretmeyen, sorunlardan nemalanan sendikacılık anlayışını tamamen dünyalarından çıkaracaktır.

 

Kırşehir Memur-Sen İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Şube Başkanı olarak şahsıma ve sendikamızın tüzel kişiliğine yönelik, ucuz ve çirkin tehditleri  protesto ediyor, söyleyecek sözü olmayanların içinde bulunduğu acziyeti başta üyelerimiz olmak üzere, tüm kamuoyunun takdirine bırakıyorum.”

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo