AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET
09 Şubat 2021, Salı

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

Kırıkkale Sağlık-Sen Şube Başkanlığımız ve teşkilatımız kısa zaman önce Ak Parti Kırıkkale İl Başkanlığına seçilerek görev başına geçen Sayın Mustafa Kaplan’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.

Şube Başkanımız Recep Akdoğan ziyaretimizde yapmış olduğu açıklamasında “Bizler duyarlı ve yapıcı bir STK olarak üzerimize düşen sorumluluklarımızı yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Kırıkkale’mizin hayrına olacak her şey için her türlü organizasyona dahil olmaktan kaçınmadık kaçınmayız da. Geçtiğimiz günlerde yapılan Genel Kurul sonrası İl Başkanlığı görevine seçilen Sayın Mustafa Kaplan’a teşkilatımın da huzurunda bir kez daha hayırlı olsun temennilerimi iletmek isterim.

Bizler farkındayız ki birlikte hayır var, birlikte kuvvet var, birlikte dirayet var. Tıpkı Sevgili Peygamberimiz (sav) dediği üzere, “birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır” Bu düstura istinaden Sağlık-Sen Şube Başkanlığı olarak Sayın Milletvekilimiz Ramazan CAN, Sayın Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı ve Adalet ve Kalkınma Partisi İl ve İlçe teşkilatları ile birçok çalışmada yer aldık. STK olarak gücümüzü daima destek noktasında gösterdik. Onların da bizlere verdiği destekten dolayı şimdi bir kez daha teşkilatımız adına teşekkürlerimizi ifade etmek isteriz.” şeklinde görüşlerini ifade etti.

Ziyaretimizden duyduğu memnuniyeti ifade eden Sayın Mustafa Kaplan pandemide gösterilen özverili çalışmalardan dolayı sağlık teşkilatımıza teşekkürlerini ifade etti. Sağlık-Sen Şube Başkanlığımızın desteklerini yakından hissettiklerini ve bu destekten dolayı müteşekkir oldukları ifade etti.

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo