SENDİKAMIZDAN KADIN DOĞUM ve ÇOCUK HASTANESİNE ZİYARET
12 Ekim 2017, Perşembe

 Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Yasin BARUTÇU, Şube Bşk. Yardımcıları Süleyman TUNCEL, Kadir FIRAT, H.Ahmet BOZAN ve İş Yeri Temsilcileri ile birlikte;

 Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde görev yapan sağlık çalışanlarımızı ziyaret etti.

 Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde görev yapan sağlık çalışanları;

 Sağlık-Sen Tarafından yapılan bu  ziyaretten dolayı, Şube Başkanı Yasin BARUTÇU ve Yönetim Kuruluna olan memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

   Şube Başkanı BARUTÇU ise;

  ‘‘Sağlık-Sen Adıyaman Şubesi olarak göreve geldiğimiz günden itibaren sahada uzak  kalan değil sürekli saha ile iç içe, çalışanlarımızın yanında olacak şekilde bir sendikal anlayış sergiledik.

    Bu yüzden sık sık ziyaretler gerçekleştiriyoruz, sık sık kurumlardaki çalışanlarımızın, çalışma şartlarını yerinde görüyoruz. Dolayısıyla sağlık çalışanlarıyla iç içe olmak ve onların yanında olmak bizleri mutlu ediyor.

   Bugün ki durağımız ise Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk hastanesiydi. Hastanede görev yapmakta olan bütün çalışanlarımızı ziyaret ederek, çalışanlarımızın taleplerini dinledik. Genel Merkezimize iletmemiz gereken konuları Genel Merkezimize ileterek, yerelde idarecilerimize iletmemiz gereken konuları ise İdarecilerimize ilettik.

Bizlere gösterdikleri ilgi, nezaket ve misafirperverlikten dolayı sağlık çalışanlarımıza teşekkür eder, saygılar sunarım...’’

ifadelerini kullandı..
  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo