Başaramayacaksınız…
26 Ağustos 2016, Cuma

Şırnak’ın Cizre ilçesinde, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü yakınında bomba yüklü bir araç patlatıldı. İlk belirlemelere göre 9 güvenlik görevlimiz şehit olurken yine ilk belirlemelere göre 64 kişi de yaralandı. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Sağlık-Sen olarak bu hain saldırıyı, gerçekleştirenleri ve arkalarındaki küresel güçleri lanetliyoruz.


FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişiminin ardından terör örgütlerinin sırayla sahneye çıkması, ülkemiz üzerinde oynanan oyunların bir göstergesidir. FETÖ’nün darbe görüntülü işgal girişiminin ardından eli kanlı PKK tarafından Diyarbakır’ın Çınar İlçesi’ndeki Trafik Şube Müdürlüğü’ne yönelik bombalı araçla saldırı gerçekleştirilmiş, bunun ardından bir başka eli kanlı terör örgütü DAEŞ Gaziantep’te düğünü kana bulamıştı. Bu sabah terör nöbetini devralan PKK, Cizre’de saldırı gerçekleştirdi.


Terör örgütlerinin ardı ardına sahneye çıkması, ülkemizi istikrarsızlaştırma, zayıflatma, birlik ve beraberliğimizi bozmaya yöneliktir. Darbe girişimine maruz kalan ordumuzun, darbeden bir ay sonra, sınır ötesi operasyon yaparak, terör örgütlerine darbe yapması, ülkemiz üzerinde kötü emelleri olan güçleri rahatsız etmiş görünmektedir. Aziz milletimizin feraseti ve cesareti sayesinde ülkemizi hiçbir terör örgütü ve arkalarındaki küresel güçler bölemeyecektir. Birlik ve beraberliğimiz sayesinde hiçbir darbe girişimi ve terör eylemi amacına ulaşamayacaktır. 


Bu kadar sık aralıklarla yapılan terör saldırılarının amacı, ülkemize diz çöktürmek, tavizler elde etmeye yöneliktir. Bir kez daha haykırıyoruz: Diz çöktüremeyeceksiniz, bölemeyeceksiniz. Amacınıza ulaşamayacak ve döktüğünüz kanda boğulacaksınız.

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo