Sağlık-Sen, Beykent Üniversitesi ile Yüksek Lisans ve Uzaktan Eğitim Anlaşmasını Yeniledi
02 Temmuz 2021, Cuma

Sağlık-Sen, üyelerine özel yüksek lisans ve uzaktan eğitim için işbirliği yaptığı Beykent Üniversitesi ile anlaşmayı yeniledi.

2021-2022 yılını kapsayan anlaşmanın protokolünü, Sağlık-Sen Genel Merkezi adına İstanbul 1 No’lu Şube Başkanı Zafer Caner ve  Beykent Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Ali Murat Ferman imzaladı.

Protokole göre, yeni eğitim- öğretim yılında, Sağlık-Sen üyeleri ile birinci derecede yakınları Beykent Üniversitesi’nin yüksek lisans ve uzaktan eğitim programlarından indirimli olarak yararlanabilecek. Yüksek lisans ve uzaktan eğitim programları klinik psikoloji, doktora, iş sağlığı ve güvenliği hariç tüm bölümleri kapsayacak.

Sağlık-Sen ve Beykent Üniversitesi arasında imzalanan protokolün detayları şöyle:

-Tezsiz yüksek lisans programları 6 bin 930 TL

-Tezli yüksek lisans programları 13 bin 860 TL

-Uzaktan eğitim yüksek lisans programları 6 bin 930 TL

-Tezsiz yüksek lisans programları en fazla 3 dönem (1,5 yıl)

-Tezli yüksek lisans programları en fazla 6 dönem (3 yıl)

-Yüksek lisans program ücretleri paket fiyatlardır. Öğrencinin başarısız olduğu dönem başına bir ders için ücret ödemeyecektir. Toplamda her öğrenci en fazla 2 dönem ve 2 ders için bu haktan faydalanabilir.

-Vadeli ödemelerde anlaşmalı bankalar Türkiye Ekonomi Bankası senetsiz taksit sistemi imkânıyla tezsiz yüksek lisans için 12 taksit, tezli yüksek lisans için 24 taksit ya da kredi kartlarına (Maximum, World, Bonus, Paraf ve Card Finans özelliği taşıyan kredi kartlarına) vade farksız 12 taksit olacak şekilde ödeme yapılabilecektir.

-Dersler 04.10.2021 tarihi itibariyle başlayacak ve Cumartesi - Pazar günleri 09.00 – 18.00 saatleri arasında ve hafta içi belirlenen 2 gün, 17.00 - 22.00 saatleri arasında da yapılabilecektir.

-Grup öğrencilerin özlük hakları Lisansüstü Eğitim Enstitüsü tarafından sağlanacaktır.

Kontenjanlar sınırlı sayıda olup,

Yüksek lisans ve uzaktan eğitim programları için 444 1997 nolu numara ile iletişime geçilebilir.

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo