HEYECANIMIZI ASLA KAYBETMEYECEĞİZ

Türkiye’nin en etkin sivil toplum örgütlerinden biri olan Sendikamız Sağlık-Sen, bugün 244 bin üye sayısı ile daha güzel yarınlara doğru güçlü adımlarla ilerliyor. Ortak akılla belirlediğimiz bu hedeflere önümüzdeki süreçte hızlı bir şekilde ulaşacağımızdan eminim. Çünkü ülkemizin dört bir tarafında gerek Şube Başkanlarımız ve Yönetim Kurulu Üyeleri, gerekse temsilcilerimiz ve üyelerimizle yaptığımız toplantılarda gözlemlediğimiz heyecan bizler için en büyük inanç kaynağı... 

Şunu açıkça ifade etmek isterim ki teşkilatlarımızın çalışkanlığı, ortaya koyduğu azmi ve sahadaki pozitif enerjisi her türlü takdirin üzerindedir. Bu güzide teşkilat sayesinde her türlü zorluğu aşacağımızdan ve en önemli kazanımları da sendikal tarihe not düşeceğimizden eminim. 

Sendikal örgütlenmemiz çerçevesinde tüzüğümüzde de yer alan ve sahanın beklentilerine daha hızlı şekilde cevap verebilmek amacıyla komisyonlarımızı kurma kararı aldık. Bu bağlamda öncelikle Kadın Kolları Komisyonumuzun ve Engelliler Komisyonumuzun yönetim kadrolarını sizlerle istişare ederek şekillendirdik. Ardından bu komisyonlarımızın taşra teşkilatlarının da tamamlanmasını gündemimize aldık. Söz konusu komisyonlarımızın gerek kadın çalışanlarımız gerekse engelli çalışanlarımız için sağlık ve sosyal hizmetler alanında projeler ortaya koyması, programlar düzenlemesi, sorunlarının çözümü ve taleplerinin dile getirilmesi konusunda sendikamız adına son derece verimli olacağı inancındayız. 

2018 yılı için üye sayılarımızı artırmayı, fiziki ve sosyal kapasite açısından şubelerimizin mevcut durumlarını geliştirmeyi, paydaşlarımızla diyalog mekanizmalarının daha da güçlendirilmesini amaçlıyoruz. 

Önümüzdeki süreçte Genel Merkez Yönetimi olarak şubelerimizle birlikte bahsettiğimiz hedefler için birlikte stratejik kararlar almayı ve uygulamayı önemsiyoruz. O yüzden Sağlık-Sen’in her zaman ve zeminde ileriye, daha da ileriye gideceğinden hiç kimsenin şüphesi olmasın diyorum. 

Siz değerli teşkilat mensuplarımızı en kalbi duygularımla selamlıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

 

 

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo