TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu’dan Sağlık-Sen’e Ziyaret

TBMM İdare Amiri, AK Parti Ankara Milletvekili ve Memur-Sen Onursal Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Sağlık-Sen’i ziyaret etti. Ziyarette, Genel Başkanı Metin Memiş ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleriyle görüşen Gündoğdu, Sağlık-Sen’in yeni genel merkez binasına taşınmasından dolayı ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunduğunu söyledi. Sağlık-Sen’in şimdiye kadar, sağlık ve sosyal hizmet kolunda önemli kazanımlar elde ettiğini belirten Gündoğdu, bundan sonra da bu başarının süreceğine olan inancını dile getirdi. Sendikacılığı ücret boyutuna hapsetmeyip, değerler sendikacılığına taşıyan Memur-Sen’in en büyük sendikalarından biri olan Sağlık-Sen’in, milletimiz, ülkemiz ve dünya mazlumları adına yapılan her çalışmaya verdiği desteğin takdire şayan olduğunu ifade etti.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, sendikacılıkta beraber çalıştıkları Ahmet Gündoğdu’nun bir başka kulvarda milletimize, ülkemize hizmet etmeye devam ettiğini belirtti. Kendisinden her zaman istifade etmeye devam edeceklerini belirten Memiş, Sağlık-Sen olarak sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının yanı sıra, ülkemiz, milletimiz, dünya Müslümanları ve mağdurları adına çalışmalarına devam edeceğini kaydetti.

Ziyarette Genel Başkan Metin Memiş’in yanı sıra Genel Başkan Vekili Semih Durmuş, Genel Başkan Yardımcıları Kemal Çırak, Himmet Bayar ve Abdülaziz Arslan, Genel Sekreter Fatih Seyran da hazır bulundu.

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo