Şehidimize Allah’tan Rahmet, Yaralı Askerlerimize de Acil Şifalar Diliyoruz

Adıyaman’da terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen saldırıda Jandarma Uzman Onbaşı Müsellim Ünal şehit olurken, iki askerimiz de yaralandı. Şehidimize Allah’tan rahmet, yakınlarına, silah arkadaşlarına ve milletimize baş sağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyoruz.

Bugün son yolculuğuna uğurlanan şehidimizin acısı yüreklerimizi yakmış, milletimizi üzmüştür. Birlik ve beraberliğimizden rahatsız olan terör örgütünün saldırısını şiddetle tel’in ediyoruz. Ülkemizdeki istikrar, güven ve huzur ortamını hedef alan bu saldırıların hedefine ulaşmasına, milletimizin sağduyu ve basireti izin vermeyecektir. Kimden gelirse gelsin, destekçisi kim olursa olsun, her türlü terörü, teröristi ve destekçilerini lanetliyoruz.

Terörün her türlüsü terör, teröristin de her türlüsü teröristtir. Kim bir terör örgütünden ve mensuplarından medet umar, onlarla işbirliğine giderse milletimiz bu şer odaklarını asla affetmeyecek, her daim karşısında olacaktır. Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen saldırıda hayatını kaybedenler de terörün aramızdan aldığı canlar arasındadır. Kayıplar arasında kıyaslama yapmak, acıları yarıştırmak kimseye fayda sağlamaz. Terörle top yekün ve kararlılıkla mücadele ederek, terör örgütleri ve mensuplarına imkan ve ortam verilmemelidir.

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo