HEP BİRLİKTE NİCE 20 YILLARA

Değerler sendikacılığı uğruna çıktığımız yolculukta 20 altın yılı geride bırakmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Medeniyet değerlerimizin ışığı doğrultusunda, kadim medeniyetin temsilcisi dava arkadaşlarımız ve ağabeylerimizin 20 yıl önce başlattıkları bu kutlu yolculuk, Allah’a hamd olsun ki, ilk günkü heyecanıyla amacına uygun şekilde sürüyor.

Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının en büyük temsilcisi, onların hak ve kazanımlarının vazgeçilmez adresi olan Sağlık-Sen, bundan sonra da inandığı değerlerden taviz vermeden, geleceğe emin adımlarla yürüyecek, yeni kazanımların adresi olmaya devam edecektir.

Kamu görevlileri adına sendikacılık yaparken, milletini, ülkesini ve dünya mazlumlarını düşünmekten geri kalmayan ve mazlumların yardım çağrılarına duyarsız kalmayan Sağlık-Sen, bu anlamda da büyük bir sorumluluk almış, üyelerimizin ve kamu görevlilerinin vicdanı olarak çalışmıştır. Yardım kampanyalarının, başörtüsüne özgürlüğe giden yolun, katsayı engelinin kaldırılmasının, Filistin’in, Muyanmar’ın, Doğu Türkistan’ın öncülüğünü yapmıştır.

Ülkesi, milleti ve dünya mazlumları adına sendikacılık yapan Sağlık-Sen, aldığı sorumluluğun bilinciyle hareket etmiş, kendisine güvenen üyelerini, kamu görevlilerini ve milletimizi mahcup etmemiştir. Bu kutlu yolculukta kervanın bir ferdi olan ve kadim medeniyet değerlerimizin yeniden inşasında sorumluluk alarak, şimdiye kadar bizimle yürüyen ve bundan sonra da yürüyecek olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Biz Sağlık-Sen olarak, Büyük Türkiye’nin yeniden inşasında, değerlerimizin daha ileriye taşınmasında, öncelikle sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının yeni hak ve kazanımlar elde etmesinde, şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonra da aynı ruh ve heyecanla çalışacağımızı ifade ediyor, varlıklarıyla bize büyük güç ve destek veren üyelerimize; bu davanın asıl yüklenicisi, fedakarlığı ile her yıl yeniden yazılan destanların görünen ve görünmeyen kahramanı olan teşkilatımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hep birlikte nice 20 yıllara…

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo