GENEL BAŞKANIMIZ MEMİŞ’TEN MURADİYE KÜLTÜR VAKFI’NA ZİYARET

Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş sivil toplum örgütlerini ziyaretleri kapsamında Muradiye Kültür Vakfı’nı da ziyaret ederek, Genel Müdür Ahmet Hüsrev Ulusoy İle görüştü. 

Memur-Sen ve Sağlık-Sen’in çalışmaları ve sendikal görüşü hakkında bilgi veren Memiş, milli ve manevi değerlerin ışığında çalıştıklarını söyledi. Kurucu Genel Başkanı Merhum Mehmet Akif İnan’ın mirası olan Memur-Sen ve Sağlık-Sen’in kadim medeniyet değerlerinin mirasçısı olduğunun bilinciyle çalıştığını dile getirdi. Sendikacılığı ücret sendikacılığına hapsetmediklerini dile getiren Memiş, “Üyelerimiz, kamu görevlilerimiz, ülkemiz ve dünya mazlumları için sendikacılık yapıyoruz. Filistinliler’in ve Filistin davasının, Arakanlı Müslümanlar’ın, Doğu Türkistanlılar’ın sesi ve bu davaların savunucusu olmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu. Muradiye Vakfı’nın, eğitim hizmetleri ve manevi değerlerimizin yücelmesine katkısını bildiklerini ve bundan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini dile getiren Memiş, geleceğin mimarı gençlerimizin iyi yetişmesinin önemine dikkat çekti.

Muradiye Kültür Vakfı Genel Müdürü Hüsrev Ulusoy da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Milli ve manevi değerlerin ışığında bir nesil yetişmesi için kendilerinden önce yola çıkanların emanetini daha da ileri taşımak için gayret ettiklerini söyleyen Ulusoy,  Memur-Sen ve Sağlık-Sen’in çalışmalarını da takdirle karşıladıklarını söyledi.

Ziyarete Genel Başkan Metin Memiş’le birlikte Genel Başkan Yardımcıları Himmet Bayar ve Abdülaziz Aslan da katıldı.

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo