BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE PUSU KURULDU, OYUNA GELMEYELİM

Bingöl’de Emniyet Müdürü Atalay Ürker ve beraberindeki emniyet mensuplarına yönelik gerçekleştirilen silahlı saldırıyı şiddetle kınıyor, saldırı sonrası şehit olan Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin, koruma polisi Komiser Hüseyin Hatipoğlu ile Uğur Atlı’ya Allah’tan rahmet, yakınlarına, emniyet mensuplarımıza ve milletimize sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Saldırıda yaralanan Emniyet Müdürü Atalay Ürker’e de acil şifalar diliyoruz. Bu elim olayın arkasındaki karanlık eller bir an önce bulunarak hak ettikleri ceza verilmelidir.

Ülkemizin birlik ve beraberliğinden rahatsız olan, buldukları her fırsatta nifak tohumları ekerek huzuru sabote eden mihraklar Kobani bahanesiyle yeniden sahne aldı. Ülkemiz, Kobani’de yaşayan kardeşlerimize kapılarını sonuna kadar açmış ve her türlü insani yardımı yapmıştır. Kobani bahanesiyle sokakları terörize eden, insanlarımızın mal ve can güvenliğine kast edenlerin niyetlerinin Kobani olmadığı açıktır.

Son olarak Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ürker’e yönelik yapılan silahlı saldırı, sokaklardaki tansiyonu daha da yükseltmeye, sabır ve netle kaosa prim vermeden sağduyusunu koruyan vatandaşlarımızı sokağa davet etmeye yöneliktir.

Ferasetiyle şimdiye kadar birçok tuzağı bozan milletimizin, bu oyuna gelmeyeceğine olan inancımızı bir kez daha ifade ediyoruz.

Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın bulunduğu açıktır. Sokağa çıkmaya yönelik yapılan çağrılara inat vatandaşlarımız sükunetlerini korumalı ve teröre, terör örgütlerine prim vermemeli, planlarını boşa çıkarmalıdır.

Siyaset kurumundan devlet idaresine, sivil toplum örgütlerinden toplumun her kesimine düşen teröre prim vermemek, kucaklayıcı olmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle hain saldırıda şehit olan Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin, koruma polisi Komiser Hüseyin Hatipoğlu ile Uğur Atlı’ya bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına, emniyet mensuplarımıza ve milletimize sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Saldırıda yaralanan Emniyet Müdürü Atalay Ürker’e de acil şifalar diliyoruz.

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo