Genel Başkan Aydın Şubemizin Yeni Bürosunu Açtı

Aydın Şube Başkanlığımızın yeni hizmet bürosu açıldı. Açılışa Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş’in yanı sıra Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Örnek, AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Belediye Başkan Yardımcısı Cemalettin Küçükerol, Memur-Sen Aydın İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, Sağlık-Sen İzmir Şube Başkanı Recep Atçı, Sağlık-Sen Antalya Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, Sağlık-Sen Muğla Şube Başkanı Ekrem Şababoğlu, Sağlık-Sen Denizli Şube Başkanı Metin Yüksel Koçoğlu, Manisa Şube Başkanı Mustafa İrgat, Uşak Şube Başkanı M. Ali Aloğlu, daire müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri, Memur-Sen’e bağlı sendikaların başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle davetliler katıldı.

Sağlık-Sen’in sendikal vizyonunu kurumsallaşma olgusu ile birleştirmek istediklerini ve bu anlamda üyelere ve sağlık çalışanlarına daha iyi hizmet vermeyi planladıklarını kaydeden Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, bugüne kadar 27 şubeye gayrimenkul alındığını ve bu sürecin devam edeceğini söyledi. Sağlık-Sen’in farklı bir sendikacılık ortaya koyduğunu, üyelerin imzalarının birer emanet olduğunu belirten Memiş, bugüne kadar elde edilen kazanımların önemli olduğunu ve bu kazanımları sürdüreceklerini ifade etti. Memur-Sen’in kurucusu Mehmet Akif İnan’ın kendi maaşını harcayarak sendikacılık yaptığını anlatan Genel Başkan Memiş, Memur-Sen’i o günlerden bugünlere taşıyan herkesi minnetle andıklarını sözlerine ekledi.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş’in konuşmasının ardından Sağlık-Sen Aydın Şubesinin yeni hizmet bürosu dualarla açıldı. 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo