Genel Başkanımız Çankırı’da İl Divan Toplantısına Katıldı

Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Çankırı Sağlık Sen Şube Başkanlığının düzenlediği İl Divan Toplantısı’na katıldı.

Sağlıkta Bedel Ödeyenler Film gösteriminin de yapıldığı programa Genel Başkan Metin Memiş, Genel Başkan Yardımcısı Kemal Çırak, Şube Başkanı Tuna Dinç, İl Sağlık Müdürü, Kamu Hastane Birlikleri Çankırı Genel Sekreteri, Çankırı Belediye Başkanı ve üyelerimiz katıldı.

Program öncesi İl Sağlık Müdürü ve Kamu Hastane Birlikleri Çankırı Genel Sekreteri’ni ziyaret eden Genel Başkan Memiş, daha sonra Çankırı Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek sağlık çalışanlarının sorunlarını dinledi.

Ziyaretlerden sonra İl Divan Toplantısı’na katılan Memiş burada yaptığı konuşmada sağlık çalışanlarının yetkili sendikası olarak çalışanların sorunlarını çözmek adına mücadelelerini sürdürdüklerini söyledi. Sağlık çalışanlarının bugün önemli sorunları bulunduğuna dikkat çeken Memiş, bütün olumsuz koşullara rağmen sağlık çalışanlarının fedakarca görevlerini sürdürdüklerini ifade etti. Bu fedakârlıklara ve ödenen bedellere karşın sağlık çalışanlarının isteklerinin önemsenmesi gerektiğini kaydeden Memiş, çalışanlar adına yeni kazanımlar elde etmek için üyelerin verdiği güçle mücadeleyi sürdüreceklerini söyledi.

Program Bedel Ödeyenler Film Gösterimi ve İl Divan Toplantısı’nın ardından son buldu.

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo