Sağlık-Sen Üyelerine Sağlıklı Nesillere Sahip Olmaları İçin Yeni Bir Hizmet Daha Başlattı

 

Aynı zamanda üyelerine sosyal yaşamlarında da her türlü desteği veriyor. Bu bağlamda aile hayatının en önemli parçası olan sağlıklı nesillere sahip olmaları için Sağlık-Sen üyelerine yeni bir kampanya başlattı. Sağlık-Sen ile Gen-Art Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi ile yapılan anlaşma çerçevesinde Merkezde Sağlık-Sen üyeleri yüzde 20 indirimli istifade edebilecekler.

Gen-Art Hakkında;

Gen-Art Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi, kadın sağlığı ile ilgili tüm hizmetleri vermekle birlikte, özellikle infertilite konusunda başarısını kanıtlamış deneyimli bir medikal ekibe sahiptir.

Tüp bebek uygulamalarında sağlıklı embriyonun seçilmesini sağlayarak gebelik şansını ve ailenin sağlıklı bebek sahibi olma şansını arttıran en önemli teknolojilerden birisi olan PGT (Preimplantasyon Genetik Tanı) merkezimizde uzun zamandır başarıyla uygulanmaktadır. Bu konuda yurtiçi ve yurtdışı tecrübesine sahip olan deneyimli ekibimiz sizin için en uygun tedavi protokolünü sunacaktır.

Gen-Art olarak embriyolarda genetik hastalıkların belirlenmesi ile ilgili olarak her geçen gün taradığımız hastalıkların sayısı artmakta olup, Merkezimiz özellikle Akdeniz Anemisi (Talasemi), Orak Hücre Anemisi, Sağırlık, Nijmegen, Kistik Fibroz, Spinal Kas Anrofisi gibi hastalıklarda ailelere sağlıklı bebek sahibi olabilmeleri için yardımcı olunabilmektedir.

Gen-Art ekibi tekrarlayan başarısız tüp bebek denemeleri ve tekrarlayan kendiliğinden düşüklerin görüldüğü çiftlerde preimplantasyon genetik tanı uygulayarak pek çok ailenin yüzünü güldürmüştür. 
Tüm gayretimiz dünyada git gide teknolojisi ilerleyen tüp bebek yöntemlerinin gündemini takip etmek ve yenilikleri uygulamak olup, tedavinin olumsuzluklarını en aza indirgemektir.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye sayfamızın sol alt tarafındaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo