Genel Merkez Yöneticilerimizin Teşkilat Gezileri Sürüyor

 

Sendikamız Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, yurt genelinde gerçekleştirdikleri ziyaretlerle sendikamız teşkilatlarının çalışmalarına destek veriyor. Son olarak Afyon, İzmir ve Manisa’yı ziyaret eden Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerimiz, bu ziyaretlerde Sağlık-Sen Teşkilatının il, ilçe ve işyeri temsilcileriyle toplantılar gerçekleştirdiler. Sendikamız Genel Sekreteri Menderes Turbay, Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreteri Mustafa Kulluk, Genel Eğitim Sekreteri Mahfuz Sunar ve Genel Basanı Yayın ve Dış İlişkiler Sekreteri Semih Durmuş, il gezileri kapsamında kurum ziyaretleri de gerçekleştirdiler.

Ziyaretler kapsamında bir araya geldikleri teşkilat mensupları ve kurum yöneticilerine Sağlık-Sen’in sendikal vizyonu ve hedefleri hakkında bilgiler aktaran Genel Sekreterimiz Menderes Turbay, Yüz binlerce sağlık ve sosyal hizmet çalışanının haklarını koruma ve geliştirme mücadelesi veren Sağlık-Sen’in, tabanından aldığı güçle, tüm demokratik haklarını en etkin biçimde kullandığını, ortaya koyduğu hizmet sendikacılığıyla sendikal harekete saygınlık kazandırdığını söyledi. 

Sağlık-Sen’in ilke ve hedeflerine inanan on binlerce sağlık ve sosyal hizmet çalışanının, Sağlık-Sen’i bugün itibariyle kendi hizmet kolunda Türkiye’nin en büyük sendikası haline getirdiğini dile getiren Turbay, “50’nin üzerinde ilde yetkili olan sendikamız çözüm odaklı hizmet sendikacılığı vizyonuyla, 2009 Toplu Görüşmelerinde Sağlık ve Sosyal Hizmet çalışanlarını temsil edecektir” şeklinde konuştu.

Ziyaretlerinden Görüntüler:

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo