Geleneksel Anı Yarışmamız Başladı

 

Sendikamız, mesleğine emek vermiş sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının görevi sırasında yaşadıkları anılarına ve tecrübelerine sahip çıkıyor. Geçen yıl birincisini gerçekleştirdiğimiz yarışmanın ikincisini de bu yıl düzenliyoruz. Yarışmaya son katılım tarihi 30 Eylül…

 

  İlkini geçen yıl gerçekleştirdiğimiz ve geleneksel hale gelen “Anı Yarışması”nın ikincisi de başladı. Yarışma ile üyelerimizin görevi başında yaşadıkları anıları bir kaynak haline getirerek ölümsüzleştiriyoruz. 5 kişilik bir jüriden oluşan yarışmada, değerlendirmeler sonucunda:  

 

Birinciye  3000 TL

İkinciye    2000 TL

Üçüncüye 1000 TL

 

ödül verilecek. Ayrıca Jüri özel ödülü de 500 TL olacak. Ödül alan ve yayımlanmaya değer görülen tüm anılar kitaplaştırılacaktır. Müracaatlar Sendikamızın Genel Merkezi’ne 30 Eylül’e kadar yapılacak.

 

Yarışmaya, Sağlık Bakanlığı’na bağlık kuruluşlarda, üniversite hastanelerinde ve sosyal hizmetlerde çalışan tüm üyelerimiz ile tıp fakülteleri ve sağlık meslek liselerinde staj yapan öğrenciler de katılabilecekler.   

 

Değerlendirmeler, Genel Merkezimizde 5 kişilik bir jüri tarafından yapılacak. Puanlama işlemleri bittikten sonra en yüksek puandan başlanarak Türkiye Birincisi, Türkiye İkincisi ve Türkiye Üçüncüsü ilan edilecek. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo