Erzurum Şubemiz Yeni Hizmet Binasına Taşındı

Erzurum Şube Başkanlığımızın yeni hizmet binası düzenlenen bir törenle hizmete girdi.

 

Açılış programına Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş ile birlikte Eski Sağlık Bakanı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, Erzurum Milletvekilleri Fazilet Dağlı Çığlık, Muhyettin Aksak, Dr. Cengiz Yavilioğlu, Adnan Yılmaz, Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcıları Kemal Çırak, Abdulaziz Arslan, AK Parti İl Başkanı Murat Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Sekmen, Vali Yardımcısı Ertuğrul Egemen, Kurum idarecileri, STK Temsilcileri, Sağlık-Sen Diyarbakır, Elazığ, Bingöl, Trabzon, Bayburt, Erzincan, Ağrı ve Ardahan Şube Başkanları katıldı.

 

Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş törende yaptığı açıklamada Sağlık-Sen’in 200 bin üyesiyle Türkiye'nin sağlık ve sosyal hizmetler konusunda yetkili en büyük sendika olduğunu belirterek, kurumsallaşma projesi çerçevesinde Erzurum Şube Başkanlığının da artık sağlık çalışanlarına kendine ait yeni binasında hizmet vereceğini söyledi.

 

Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının yetkili sendikası olarak asla ücret sendikacılığı yapmadıklarını belirten Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, alışılagelmiş sendikacılıktan uzak olduklarını, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının sorunlarının çözümünü esas alarak vizyon sendikacılığı yaptıklarını ifade ederek Erzurum Şube Başkanlığının yeni hizmet binasında daha iyi hizmetlerde bulunacağından emin olduklarını söyledi. Memiş konuşmasının ardından açılış kurdelesini katılımcılarla beraber keserek Erzurum Şube Başkanlığı’nın açılışını gerçekleştirdi.

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo