Eğitim Toplantılarımız Başladı

 

Sendikamızın sürekli eğitim hedefiyle ilkini 2009 yılında gerçekleştirdiği kapsamlı eğitim programlarına, 2010 yılı başı itibariyle yeniden başladı. 42 ilde yapılması planlanan eğitim programlarının ilki 30-31 Ocak tarihlerinde iki ayrı bölgede gerçekleştirildi.

 

Sendikamız tarafından geçen yıl 8 bölgede gerçekleştirilen eğitimler kapsamında üyelerimize; “Etkili Konuşma ve Hitabet Sanatı”, “Devlet Memurlarının Önemli Hak ve Güvenceleri”, “Sendikal Hak ve Güvenceler”, “Sağlık Bakanlığı’ndaki Personel İstihdamı ve Uygulamalarına İlişkin Mevzuat”, “Sendikalarda Kadroların Önemi”, “Çağdaş Sendikacılıkta Yeni Yaklaşımlar” gibi konularda bilgiler verilmişti.

Bu yılki eğitim programlarında sendikal konularla birlikte kişisel gelişim ve iletişim gibi konu başlıklarında kapsamlı seminerler, Çalışma Hayatı Uzmanı Tarkan Zengin ve Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Erkan Kavaklı tarafından veriliyor.

 

Eğitim programlarımızın ilki 30-31 Ocak 2010 tarihlerinde Genel Merkez Yöneticilerimizin da katılımıyla Adana, Mersin, Düzce, Zonguldak ve Sakarya’da gerçekleştirildi. Her hafta düzenli olarak iki ayrı bölgede yapılacak olan ve 4 Nisan 2010 tarihinde sona erecek olan eğitim programlarımızdan Türkiye genelindeki tüm temsilcilerimiz katılacak.

 

“SENDİKAL HAREKETE SAYGINLIK KAZANDIRDIK”

 

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Genel Başkanımız Mahmut Kaçar, ilk olarak geçen yıl gerçekleştirilen sendikamızın eğitim programlarıyla çağdaş ve fonksiyonel sendikacılık noktasında model olduğunu ifade ederek, “Bu yıl da eğitim programlarımızı aynı kararlılıkla sürdüreceğiz. Sağlık-Sen teşkilatının, yüz binlerce sağlık ve sosyal hizmet çalışanının haklarını koruma ve geliştirme mücadelesi verirken tüm demokratik ve yasal haklarını en etkin biçimde kullanan bir teşkilat konumuna ulaşmıştır” şeklinde konuştu

 

 

EĞİTİM TOPLANTIMIZIN İLKİNE 11 İLDEN TEMSİLCİLERİMİZ KATILDI

 

30-31 Ocak 2010 tarihindeki eğitim toplantılarımızı, Adana, Mersin, Zonguldak, Düzce ve Sakarya illerinde gerçekleştirdik. Toplantılara Osmaniye, Bolu, Bartın, Karabük, Bilecik ve Yalova illerimizin temsilcileri de katıldı. Adana ve Mersin’deki eğitim toplantılarımıza Genel Mali Sekreterimiz Mehmet Güner Erdoğdu ve Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreterimiz Mahfuz Sunar, Düzce, Zonguldak ve Sakarya eğitim toplantılarına ise Genel Mevzuat Sekreteri Mustafa Kulluk ile Genel Basın Yayın ve Dış İlişkiler Sekreteri Semih Durmuş katıldı. Eğitim toplantılarına katılan Genel Merkez Yöneticilerimiz, seminer öncesi yaptıkları konuşmalarla, sendikamızın kazanımları ve sendikal hedefler konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

 

Toplantılardan Görüntüler:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo