5 İlde Daha Eğitimlerimizi Gerçekleştirdik

 

Genel Merkezimiz tarafından temsilcilerimize yönelik olarak yapılan eğitimler devam ediyor. Eğitim seminerlerimiz 27-28 Mart 2010 tarihlerinde de 5 ilde daha devam etti.

 

Balıkesir’deki eğitimlere Genel Başkanımız Mahmut Kaçar, Genel Mali Sekreterimiz Mehmet Güner Erdoğdu, Genel Teşkilatlanma Sekreterimiz Metin Memiş, Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreterimiz Mustafa Kulluk, şube yöneticileri ve çok sayıda temsilcimiz katıldı.

 

Genel Başkanımız Mahmut Kaçar eğitim seminerinde yaptığı konuşmada sendikamızın kazanımlarına değindi. Sendikamızın 2009 toplu görüşmelerinde kendi iş kolundaki 17 konuyu mutabakata aldırdığını bir kez daha yineleyen Kaçar, sağlık çalışanlarının sorunlarının çözümü için mücadelelerinin bundan sonra da aynı kararlılıkla devam edeceğini belirtti.

 

Konuşmasında toplu sözleşme ve grev hakkına da değinen Genel Başkanımız Mahmut Kaçar, toplu sözleşme ve grev hakkı taleplerinin uluslararası hukukta da yerinin olduğunu belirterek, konuyla ilgili iç hukuktaki eksikliklere dikkat çekti.

 

Genel Teşkilatlanma Sekreterimiz Metin Memiş ve Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreterimiz Mustafa Kulluk İzmir ve Manisa’da gerçekleştirilen eğitimlere de katıldı.

 

Genel Sekreterimiz Menderes Turbay ve Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreterimiz Mahfuz Sunar ise Erzurum ve Erzincan’daki eğitim seminerlerine iştirak etti. Erzurum’daki eğitimlere Bayburt İl Temsilciliğimiz ve Erzincan’daki eğitimlere de Tunceli İl Temsilciliğimiz katıldı.

 

Genel Merkez Yöneticilerimiz de eğitim seminerlerinde üyelerimize hitaben yaptıkları konuşmalarda sendikamızın kazanımları üzerinde durdu. Temsilcilerimize yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür eden Yöneticilerimiz, Sendikamızın hedefleri konusunda da bilgilendirmelerde bulundu.  

 

Genel Merkezimiz tarafından gerçekleştirilen eğitim seminerleri Eğitim Uzmanı Nail Uslu ve Çalışma Hayatı Uzmanı Tarkan Zengin tarafından verildi.

 

Eğitimlerden Görüntüler:

 

 

 

 

 

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo