Görevde Yükselmede Adaylara Kitap Hediye Ettik

 

Sendikamız, görevde yükselme eğitimlerine katılan 8 bin 447 kursiyerin tamamına ‘Görevde Yükselme Eğitimi Ders Notları’ kitabını hediye etti.

 

Genel Merkez Yöneticilerimizin Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ ile görüşmesinin ardından Bakanlık, görevde yükselme eğitimleri için 2829 kadro ilan etti. Bakanlık tarafından her bir kadro için üç katı kadar aday eğitime alındı. Sendikamız da eğitime alınan adaylara Devlet Personel Başkanlığının hazırladığı ‘Görevde Yükselme Eğitimi Ders Notları’ kitabını hediye etti.

 

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmenliği kadrosu için 16-27 Mart 2010 tarihlerinde görevde yükselme eğitimlerine katılan birinci grup ile 19-20 Mart tarihlerindeki eğitimlere katılan ikinci grup kursiyerlere Antalya’da devam eden seminerlerde Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreterimiz Mustafa Kulluk ve Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreterimiz Mahfuz Sunar tarafından, “Görevde Yükselme Eğitimi Ders Notları” başlığıyla Devlet Personel Başkanlığı tarafından hazırlanan kitaplar hediye edildi.

 

Muğla Marmaris’te 15 Nisan’da başlanan ve 26 Nisan’a kadar sürecek olan üçüncü grup eğitimine katılan kursiyerlerin kitapları da Genel Mali Sekreterimiz Mehmet Güner Erdoğdu ve Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreterimiz Mahfuz Sunar tarafından verildi.

 

Diğer gruplara katılacak adayların kitapları da kendilerine verilmek üzere Genel Merkezimiz tarafından illere gönderildi.  

Genel Merkez Yöneticilerimiz, kursiyerlere sendikamızın görevde yükselme sınavlarının açılması için yaptığı çalışmalar hakkında da bilgi vererek, bütün adaylara başarılar diledi.

 

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo