Genel Merkez Yöneticilerimizin Ziyaretleri Devam Ediyor

 

 Genel Merkez Yöneticilerimizin teşkilat çalışmaları kapsamındaki ziyaretleri devam ediyor. Elazığ’da çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Yöneticilerimiz, daha sonra Elazığ Şubemizin Temsilciler Toplantısı’na katıldı.

 

Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Metin Memiş ve Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreterimiz Mahfuz Sunar, Elazığ ziyareti kapsamında Şube Başkanımız Mehmet Karataş ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte İl Sağlık Müdürü Dr. Kanuni Keklik, Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gıyasettin Çetintaş, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Turgut Yılmaz, Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Erhan Yılmaz, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Salim Solmaz ve SHÇEK İl Müdürü Zeynel Abidin Koç’u ziyaret etti.

 

 

 

Ziyaretlerde sendikamızın yetki döneminde elde ettiği kazanımlar üzerinde duran Genel Merkez Yöneticilerimiz, çalışanların hak ve menfaatlerinin korunması adına hizmetlerin bu yıl da devam edeceğini ifade ettiler.

 

Genel Merkez Yöneticilerimiz, ziyaretlerden sonra Elazığ Şubemizin Temsilciler Toplantısı’na katıldı. Metin Memiş toplantıda bir konuşma yaptı. Konuşmasında 2009 yılı kazanımlarımızdan ve önümüzdeki yıl için sendikamızın hedeflerinden bahseden Memiş, şunları kaydetti: “Sağlık çalışanları yedi yıllık bir çözümsüzlüğün ardından Sağlık-Sen’in yetkili olmasıyla mevcut sorunlarına bir bir çözüm bulmaya başlamış durumdadır. İnşallah bundan sonraki dönemlerde sağlık çalışanlarının tek çatısı haline gelen sendikamızla tüm sıkıntılar çözüme kavuşacaktır.”

 

Tüm sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarını Sağlık-Sen çatısı altında toplamak için iş yeri temsilcilerimizden söz alan Metin Memiş, 15 Mayıs sürecine vurgu yaparak, üye çalışmalarının hızlandırılması ve üye kesinti listeleri ile tutanaklara sahip çıkılmasını istedi.

 

 

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo