Hainler, Asla Hedeflerine Ulaşamayacaklardır

 

Ülkemizin birlik ve beraberliğine, milletimizin kardeşlik atmosferinin bozulmasına yönelik bu tür menfur saldırıları lanetliyor, bölücü terör örgütü PKK’nın tamamen ortadan kaldırılması için atılması gereken her türlü adımın ivedilikle atılarak, bu hainlere gereken cevabın verilip, hadlerinin bildirilmesini bekliyoruz.

 

 

Milletimizin huzur ve istikrarının bozulmasını hedefleyen, karanlık emelleri uğruna askerimizin kanını akıtan, milletimizi tedirgin etmeyi hedefleyen eli kanlı terör örgütü asla hedefine ulaşamayacak hak ettiği karşılığı kesinlikle alacaktır.

 

Yüzlerindeki maskenin düşecek olmasının ve yaşam alanlarını yitirecek olmanın telaşıyla son çırpınışlarını yapan terör örgütü mensupları ve yandaşları bundan sonra da arzuladıkları ortamı bu ülke sınırları içinde bulamayacaktır.

 

Puslu hava özlemiyle yanıp tutuşanların bu umutları kursaklarında kalacak ve asla amaçlarına ulaşamayacaklardır.

 

Ülkemizin aydınlık yarınları adına olumlu adımların atıldığı süreçte, kaos ortamı meydana getirenler, ancak tarihten ders almayan bedbahtlardır.

 

Milletimiz, birlik ve beraberlik içinde terörün üstesinden gelecek azim, güç ve kararlılığa sahiptir.

 

Sağlık-Sen olarak, kimden ve nereden gelirse gelsin terörün her türlüsünü lanetliyor, saldırılarda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize sabır ve başsağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyoruz.

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo