Suda Son Yolculuğuna Uğurlandı

Konfederasyonumuz Memur-Sen Denetleme Kurulu Başkanı ve Toç-Bir-Sen Genel Teşkilatlanma Sekreteri merhum Tahsin Suda,  İstanbul, Esenler'de bulunan Yunus Emre Camii'nde kılınan cenaze namazından sonra, aynı semtteki Atışalanı Mezarlığı'nda toprağa verildi. 

Kılınan cenaze namazının ardından kısa bir konuşma yapan Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Merhum Tahsin Suda'nın yeri doldurulamayacak çalışkan ve kadirşinas nitelikte bir dava adamı olduğunu söyleyerek, "Şu an Memur-Sen camiası olarak üzüntümüzü anlatmaya kelimeler kifayet etmez. O sendikasıyla birlikte gece gündüz Memur-Sen'in büyüyüp güçlenmesinde büyük emek vermiş sevdiğimiz değerli bir kardeşimizdir. Biz ondan razıyız, Allah'ta ondan razı olsun. Ruhu şad, mekânı cennet olsun. Seni, ahirete irtihal ederek  aramızdan ayrılan diğer kardeşlerimiz gibi emeğini ve insanlığını unutmayacağız. Yolun açık olsun kardeşim" dedi.

3 çocuk babası Tahsin Suda'nın cenazesine, konfederasyonumuz Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Memur-Sen Genel Sekreteri ve Genel Başkanımız Mahmut Kaçar, Memur-Sen Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreteri ve Enerji-Bir-Sen Genel Başkanı H.Bayram Tonbul, Memur-Sen Genel Mali Sekreteri ve Büro-Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, Memur-Sen Genel Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri Halit Ortaköy, Toç-Bir-Sen Genel Başkanı Günay Kaya, Toç-Bir-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, ve Memur-Sen Konfederasyonu'na bağlı sendikaların Genel Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul İl Temsilcileri, çok sayıda Toç-Bir-Sen üyesi, çalıştığı kurumu Orman Genel Müdürlüğü ve Tarım Bakanlığı'ndan Tahsin Suda'yı seven yüzlerce insan katıldı.

Sağlık-Sen camiası olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi dost ve yakınlarına da sabırlar dileriz.

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo