Şubelerimizde Genel Kurul Heyecanı

 

Sendikamızın 4.  Olağan Genel Kurulu öncesi, şubelerimiz genel kurullarını gerçekleştiriyor. Birlik ve beraberlik içerisinde ve katılımcı demokrasi anlayışı ile yapılan genel kurullara Genel Merkez Yöneticilerimiz de katılıyor.

2-3 Ekim 2010 tarihlerinde 11 şubemiz genel kurullarını gerçekleştirdi. Genel Başkanımız Mahmut Kaçar; Ankara Bakanlık ile Antalya Şubemizin Genel Kurullarına, Genel Sekreterimiz Menderes Turbay ve Genel Teşkilatlanma Sekreterimiz Metin Memiş; Aydın, Denizli ve Muğla Şubelerimizin Genel Kurullarına, Genel Mali Sekreterimiz Mehmet Güner Erdoğdu ve Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreterimiz Mahfuz Sunar; Burdur ve Isparta Şubelerimizin Genel Kurullarına ve Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreterimiz Mustafa Kulluk ile Genel Basın Yayın ve Dış İlişkiler Sekreterimiz Semih Durmuş da; Bilecik-Yalova, Bursa, Eskişehir ve Kütahya Şubelerimizin Genel Kurullarına katıldı.

 

Demokrasi kültürü içerisinde, sendikal misyonumuza ve hizmet anlayışımıza uygun olarak gerçekleştirilen genel kurullar sonucunda şube başkanlıklarına şu isimler seçildi:

 

Ankara Bakanlık: Mustafa Demirbaş

 

Antalya: Sinan Kuluöztürk

 

Aydın: Abdulbaki Karaer

 

Bilecik-Yalova: İrfan Yelken

 

Burdur: Mehmet Faruk Ozan

 

Bursa: Yusuf Bedir

 

Denizli: Şakir Honuz

 

Eskişehir: Yüksel Solmaz

 

Isparta: Erdal Demiralay

 

Kütahya: Yücel AkgünMuğla: Ekrem Şababoğlu

 


Sağlık-Sen Genel Merkez olarak şube başkanlarımıza başarılar diliyoruz.

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo