Şubelerimizin Genel Kurulları Devam Ediyor

 

Sendikamızın yaklaşan Genel Kurulu öncesinde şubelerimizde genel kurul heyecanı yaşanıyor. 9 - 10 Ekim 2010 tarihlerinde de Genel Merkez Yöneticilerimizin katılımıyla 7 şubemiz daha Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi.


Genel Başkanımız Mahmut Kaçar; İstanbul 1 ve 2 Nolu Şubelerimizin Genel Kurullarına, Genel Sekreterimiz Menderes Turbay ve Genel Basın Yayın ve Dış İlişkiler Sekreterimiz Semih Durmuş; Bartın ve Zonguldak Şubelerimizin Genel Kurullarına, Genel Teşkilatlanma Sekreterimiz Metin Memiş ve Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreterimiz Mahfuz Sunar; Afyon ve Manisa Şubelerimizin Genel Kurullarına ve Genel Mali Sekreterimiz Mehmet Güner Erdoğdu ile Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreterimiz Mustafa Kulluk da Bolu Şubemizin Genel Kurulu'na katıldı.

 

2 Ekim 2010 tarihinde başlayan ve şu ana kadar 18 Şubemizin gerçekleştirdiği Genel Kurullar, 31Ekim 2010'da sona erecek. Sağlık-Sen Genel Merkez olarak şube başkanlarımıza başarılar diliyoruz.

 

Sendikal misyonumuza uygun şekilde ve demokrasi kültürü içerisinde gerçekleştirilen genel kurullar sonucunda şube başkanlıklarına şu isimler seçildi:

 

Afyonkarahisar: Erol Dere

 

Bartın: Naci Durmuş

 

Bolu: Ali Halit Köse

 

İstanbul 1 Nolu Şube: Durali Baki

 

 İstanbul 2 Nolu Şube: Ekrem Yavuz

 

Manisa: Yüksel Ülker

 

Zonguldak: Mehmet Ali Kara

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo