Şubelerimizde Genel Kurul Heyecanı Devam Ediyor

 

Şubelerimizin genel kurulları devam ediyor. 16 -17 Ekim 2010 tarihlerinde Genel Merkez Yöneticilerimizin de katılımıyla 12 Şubemiz daha genel kurulunu gerçekleştirdi.

 

Genel Başkanımız Mahmut Kaçar; Mersin ve Şanlıurfa Şubelerimizin Genel Kurullarına, Genel Sekreterimiz Menderes Turbay; Muş Şubemizin Genel Kuruluna, Genel Mali Sekreterimiz Mehmet Güner Erdoğdu ile Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreterimiz Mustafa Kulluk; Adana, Hatay, Mersin ve Osmaniye-Kilis Şubelerimizin Genel Kurullarına, Genel Teşkilatlanma Sekreterimiz Metin Memiş; Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş ve Osmaniye-Kilis Şubelerimizin Genel Kurullarına, Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreterimiz Mahfuz Sunar; Diyarbakır, Malatya ve Mardin Şubelerimizin Genel Kurullarına ve Genel Basın Yayın ve Dış İlişkiler Sekreterimiz Semih Durmuş ise Kocaeli Şubemizin Genel Kuruluna katıldı.

 


16 - 17 Ekim 2010 tarihinde yapılan genel kurullarla birlikte toplamda 30 şubemiz genel kurulunu gerçekleştirdi. Sağlık-Sen Genel Merkez olarak şube başkanlarımıza başarılar diliyoruz.Sendikal misyonumuza uygun şekilde ve demokrasi kültürü içerisinde gerçekleştirilen genel kurullar sonucunda şube başkanlıklarına şu isimler seçildi:

 

Adana: Recep Kurum

 

Diyarbakır: Aziz Aslan

 

Gaziantep: Mehmet Ali Arayıcı

 

Hatay: Feleytun Gönç

 

Kahramanmaraş: Mutlu Kaya

 

Kocaeli: Harun Yaşar Aliş

 

Malatya: Mehmet Bingöl

 

Mardin: Mustafa Akbaş

 

Mersin: Şemsettin Karadoğan

 

Muş: Kuzey Vurar

 

Osmaniye-Kilis: Muhittin Çenet

 

Şanlıurfa: Mahmut Atçı

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo