12 Şubemiz Daha Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

 

 Sendikamızın 4. Olağan Genel Kurulu öncesi, şubelerimiz genel kurullarını gerçekleştiriyor. 23 - 24 Ekim 2010 tarihlerinde de Genel Merkez Yöneticilerimizin katılımıyla 12 şubemiz daha Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi.Genel Başkanımız Mahmut Kaçar; Ankara 1 ve 2 Nolu Şubelerimizin Genel Kurullarına, Genel Sekreterimiz Menderes Turbay; Adıyaman ve Kars Şubelerimizin Genel Kurullarına, Genel Mali Sekreterimiz Mehmet Güner Erdoğdu; Bingöl ve Hakkari Şubelerimizin Genel Kurullarına, Genel Teşkilatlanma Sekreterimiz Metin Memiş Düzce Şubemizin Genel Kuruluna, Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreterimiz Mustafa Kulluk; Hakkari ve Siirt Şubelerimizin Genel Kurullarına, Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreterimiz Mahfuz Sunar; Erzurum ve Iğdır Şubelerimizin Genel Kurullarına, Genel Basın Yayın ve Dış İlişkiler Sekreterimiz Semih Durmuş ise Erzurum ve Erzincan-Tunceli Şubelerimizin Genel Kurullarına katıldı.

 

23 - 24 Ekim 2010 tarihinde yapılan genel kurullarla birlikte toplamda 42 şubemiz genel kurulunu gerçekleştirdi. Sağlık-Sen Genel Merkez olarak şube başkanlarımıza başarılar diliyoruz.

 

Sendikal misyonumuza uygun şekilde ve demokrasi kültürü içerisinde gerçekleştirilen genel kurullar sonucunda şube başkanlıklarına şu isimler seçildi:

 

 

Adıyaman: Abdulkadir Bozan

 

 

Ankara 1 Nolu Şube: Şenol ŞahinAnkara 2 Nolu Şube: Erdal Bolatçı

 

Bingöl: Nedim HantÇankırı: Murat SarayDüzce: Bülent GüleçErzincan-Tunceli: Halil İbrahim İçoğluErzurum: Abdullah DumanHakkari: Feysel ÇiftçiIğdır: Fettah KaradağKars: Muğdat KaradağSiirt: Vesim Eviz

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo