Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Lisansına Kesin Kayıt Yaptırabilecek Adaylar Belirlendi

 

Bilindiği gibi; Sendikamız, "Sağlıkta Vizyon" programı kapsamında 07 Ekim 2010 tarihinde Zirve Üniversitesi ile"Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Lisansı" protokolü imzalamıştı.

 

 

 

Söz konusu protokol gereği ön kayıtları alan Zirve Üniversitesi, sendika üyelerimiz arasından gerekli evrakların incelenmesinin ardından ALES puanını dikkate alarak programa ilişkin kesin kayıt yaptırabilecek adayları belirledi.

 

Başvuru süresince 718 kişi online ön kayıt sistemi üzerinden başvuruda bulunmuştur. Başvuruda bulunan 718 kişiden 286 kişinin 55 ve üzeri ALES puanı olduğu tespit edilmiştir. Üyelerimiz arasından 55 ve üzeri ALES puanı olan ilk 50 kişinin (En yüksekten başlayarak) asıl, sonraki 100 öğrencinin de yine 55 ve üzeri ALES puanı olanlar arasından (En yüksekten başlayarak) ilk dönem için özel öğrenci olarak kesin kayıt yaptırabileceği değerlendirilmiştir.


Yoğun başvuru nedeni ile ALES puanı olsun veya olmasın kayıt yaptıramayan diğer tüm adaylar "Sağlıkta Vizyon"programı "Sağlık Çalışanlarına Yüksek Lisans Fırsatı" projemiz kapsamında 2011 yılı Şubat dönemi için ayrıca yeniden değerlendirilecektir. Bu sayede Sendikamızın bu programından yararlanmak isteyen adaylarımızın tamamına önümüzdeki süreçte eğitim fırsatı sunulacaktır.

 

Programa asıl kayıt yaptırabilecek adayların (Taban-tavan aralığı 90-70 olarak belirlenmiştir) listesi için TIKLAYINIZ

 

Özel öğrenci olarak kayıt yaptırabilecek adaylar (Taban-tavan aralığı 69-58 olarak belirlenmiştir) TC Kimlik No ile Zirve Üniversitesi internet sitesi üzerinden sorgulama yapabilir. TIKLAYINIZ

 

Ödeme ve diğer konularla ilgili ayrıntılı bilgi için http://uzak.zirve.edu.tr/ adresini takip ediniz.

 

Tüm üyelerimize gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo