Konfederasyonumuz Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu’nun Babası Vefat Etti

 

Konfederasyonumuz Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu'nun muhterem babası Mustafa Gündoğdu hayatını kaybetmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, başta Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu olmak üzere ailesine yakınlarına ve tüm Memur-Sen camiasına başsağlığı diliyoruz.

 

Tedavi gördüğü hastanede vefat eden, konfederasyonumuz Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu'nun babası Mustafa Gündoğdu'nun cenazesi, Ankara'da kılınan cenaze namazı sonrası, defnedileceği Gümüşhane'nin Kürtün İlçesi'ne bağlı Söğüteli Köyü'ne uğurlandı.

 

Ankara Maltepe Cami'nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazına hükümeti temsilen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, TBMM Sağlık Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Cevdet Erdöl, TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz, Genel Başkanımız Mahmut Kaçar, BBP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Destici, Has Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Basri Aktan, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şevket Kazan, Devlet Personel Başkanı Mehmet Tekinarslan, AGD Genel Başkanı İlyas Tongüç, Mazlumder Genel Başkanı Ömer Faruk Ünsal, Memur-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, bakanlık bürokratları, bağlı sendikaların genel başkan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Mustafa Gündoğdu'nun cenazesi, getirildiği Gümüşhane'nin Kürtün İlçesi'ne bağlı Söğüteli Köyü'nde Cuma namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

 

Cenaze namazı sonrası kısa bir konuşma yapan konfederasyonumuz Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, babası Mustafa Gündoğdu'nun alçakgönüllülüğü ve yardımseverliliğiyle çevresinde çok sevilen ve yeri doldurulamayacak bir insan olduğunu dile getirerek, "Takdir-i ilahi'ye boynumuz kıldan incedir. Biz evlatları olarak ondan razıydık, Allah'ta ondan razı olsun. O, Rabbini severdi, sevdiğinin yanına gitti" dedi. Gündoğdu, tedavi süreci boyunca ve vefatı sonrasında gerek bizzat bulunarak gerekse telefonla ulaşarak kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti. Gündoğdu ayrıca, babasının borcuna sadık olduğunu hatırlatarak, buna rağmen unutulan ve gözden kaçan bir hak varsa helal edilmesini, hakkın ifası için yapılması gereken bir şey varsa da hak sahibinin kendisi ile görüşmesini istedi.

 

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo