SAĞLIK-SEN ADANA ŞUBEMİZİN KAHVALTILI İSTİŞARE TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİK.
20 Ekim 2017, Cuma

Sağlık-Sen Adana Şubemizin  İl Divan ve Temsilciler İstişare Kahvaltı programını Yelken Spor Kulübü tesislerinde düzenledik. Kahvaltılı istişare programımıza işyeri temsilerimiz ve Sağlık Sen Osmaniye Şubesi Başkanımız Muhittin ÇENET ’in yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

İstişare toplantısına katılan iş yeri temsilcilerimiz ile yakından ilgilenen Şube Başkanımız Recep KURUM yeni dönemle ilgili birçok konuda birebir istişareler yaparak gündeme dair birçok konuda görüş alışverişinde bulundu.

ÜLKEMİZ KUBUK DEĞİŞTİRİYOR
Ülkemizin Cumhurbaşkanlığı başkanlık sistemine geçmesi, Adana Şehir Hastanesi’nin hizmete başlaması nedeniyle yoğun günler geçirdiklerini belirten Sağlık Sen Adana Şube Başkanı Recep KURUM, Ülkemizin kabuk değiştirdiğine dikkat çekti. Başkan Recep Kurum, gece gündüz sahada sağlık çalışanlarının yanlarında olduklarına dikkat çekerek  “Sendikamız bu günlere geldiyse sizlerin sayesinde gelmiştir. Sizler varsanız bizler de varız. Bizler, siz sağlık çalışanlarının sayesinde buralardayız. her daim yanında olduk olmaya devam edeceğiz. Haklarınızın her daim takipçisi olduk. Olmaya devam edeceğiz” dedi.

METAL YOGUNLUĞU OLANLARA HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın metal yorgunluğu modelini örnek alan Sağlık Sen Adana Şubesi Başkanı Recep Kurum, daha önce görev alan ve bu dönemde görev almayı düşünmeyen iş yeri temsilcilerine seslendi. Metal yorgunluğu yaşayan ve görevini bırakmak isteyenlere teşekkür eden Recep Kurum, “ Daha önce görev alan bu dönem görev almak istemeyen iş yeri temsilcilerimize teşekkür ederim. Yeni dönemde çok daha başarılı olabilmek için metal yorgunluğundan kurtulmamız gerekir” dedi.

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo