ADANADA YETKİ EMİN ELLERDE
30 Mayıs 2017, Salı

        Sağlık-Sen Adana Şubesi olarak 2017 yılı mutabakat döneminde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü, Kamu Hastaneler Birliği ve bağlı hastanelerin tümünde açık ara önde yetkiyi alarak istikrarlı yükselişimizi devam ettirdik. 2012 yılında Adana’da aldığımız yetkiyi üye sayısını her yıl artırarak 2017 mutabakat döneminde 6480’e çıkararak hem yetkimizi taçlandırdık hem de 2017 yılında üye sayısını en fazla arttıran şube olduk.         

         Sağlık ve Sosyal hizmet alanında fedakarca çalışan bu ailenin  her ferdi sendikacılığa değer katmaya devam eden bir anlayışla çalışmalarımızı başarıyla sürdürmeye devam edeceğiz. Sağlık-Sen olarak, üyelerimizin bize verdiği yetki emanetine en iyi şekilde sahip çıkacak, sorunlarını çözüme, taleplerini kazanıma dönüştüreceğiz. Sorunların çözümü için her mecrayı değerlendirecek, her platformu sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının sorunlarının konuşulduğu ve çözüm üretildiği mekanlara dönüştüreceğiz.

Üyelerimizin hak ve menfaatlerinin savunulması için üzerimize yüklenen sorumluluğun bilincindeyiz. Bu nedenle bir yandan üyelerinin dertleri ile dertlenip çalışanların özlük ve sosyal haklarının geliştirilmesi için çaba sarf ederken diğer yandan ülkemizin gelişmesi için çaba sarf eden büyük Sağlık-Sen ailesinin neferleri olmaya devam edeceğiz. Memur-Sen ve Sağlık-Sen'in onurlu davasında birer nefer olmak bizim en büyük gururumuzdur. 

Bu yetki döneminde de bizi yalnız bırakmayan başta değerli Genel Başkanım Sayın Metin MEMİŞ olmak üzere Genel Merkez Yönetim Kurulum, Şube Yönetim Kurulum, il ve ilçe temsilcilerim, işyeri temsilcilerim ve bizi tercih eden saygıdeğer çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Sağlık Sen ailesi olarak ilk günkü aşk ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. 

                                                                                                                                   Recep KURUM                        

                                                                                                                  SAĞLIK-SEN ADANA ŞUBE BAŞKANI

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo